Всесезонна шина Maxxis Bravo UE-168 145/80 R12C 86N
Виберіть розмір шин
Maxxis Bravo UE-168 145/80 R12C 86N |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bravo UE-168 145/80 R12C 86N
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxxis UE-168 (145/80 R12 86/84N) 42500001 | 304 zł |
Maxxis UE-168 ( 145/80 R12C 86/84N 8PR ) | 337 zł |
Maxxis UE-168 ( 145/80 R12C 86/84N 8PR ) 42500001 | 333 zł |
Maxxis UE-168 (145/ R12 86/84N) ETL00043600 | 435 zł |
Maxxis UE-168 ( 145 R12C 86/84N 8PR ) | 357 zł |
Maxxis UE-168 ( 145 R12C 86/84N 8PR ) ETL00043600 | 346 zł |
Maxxis UE-168 ( 145 R12C 86/84N 8PR ) 42500000 | 712 zł |
Рекомендуємо