Трекбол
Logitech Wireless Trackball M570
Відео 9Фото 3 |
Logitech Wireless Trackball M570 |
|
За формою це бездротовий пристрій нагадує звичайну мишу, проте при його роботі не потрібно переміщати — курсор рухається при обертанні кульки під великим пальцем. Підключається воно по радіоканалу через класичний USB-адаптер. Кнопок в конструкції передбачено 4 плюс колесо прокручування, корпус розрахований тільки під праву руку. Живлення від батарейки АА, є індикатор заряду.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Wireless Trackball M570
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mouse Feet Sticker Replacement Mouse Feet Black For Logitech M570 Gaming M | 11 zł |
Myszka Bezprzewodowa Logitech M570 Trackball Unifying | Refurbished | 179 zł |
Mouse Trackball Parts for Logitech M575 M570 | 50 zł |
Mouse Trackball Accessories for Logitech M575 M570 | 47 zł |
Mouse Feet Sticker Replacement Mouse Feet Black For Logitech M570 Gaming M | 8 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мишки Logitech Wireless Trackball M570:
- Індикатор рівня заряду батареї
РекомендуємоПорівняти в таблиці →