Морозильна камера Liebherr GP 1223 97 л
Фото 4 |
Liebherr GP 1223 97 л102 л |
|
Компактна та зручна в експлуатації морозильна камера від популярної німецької компанії Liebherr, що представлена на ринку в рамках лінійки пристроїв Premium. Це один із небагатьох агрегатів із традиційним типом завантаження, що використовує систему FrostProtect. Такій морозильній шафі не страшна робота ні в літню спеку, ні взимку, коли температура в приміщенні установки може сильно знижуватися, аж до –15 °C.
Дану модель можна сміливо ставити на літній кухні, у підвалі, гаражі чи лоджії. Морозильна камера Liebherr GP 1223 працює за технологією SmartFrost, завдяки чому у робочому відділенні не буде крижаної кірки. Низькотемпературна зона відповідає концепції VarioSpace. Якщо витягти висувні ящики (три шт), відкриється доступ до досить просторих полиць (дві шт). При необхідності можна зняти і полиці, що зробить камеру зберігання придатною для розміщення найбільших крупнокускових продуктів. У цій моделі передбачено режим глибокого заморожування, який використовує температуру –32 °C. Стандартне охолодження здійснюється в діапазоні від –15 до –25 °C. Налаштування та контроль робочого режиму спрощується завдяки РК-екрану. Морозильна шафа має гарну продуктивність, дозволяючи заморожувати до 6 кг/добу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr GP 1223 97 л
Усі ціни 9 →LIEBHERR Zamrażarka LIEBHERR GP 1223 Biały | 1 449 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GP 1223 | 1 449 zł |
Liebherr GP 1223-21 | 1 449 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GP 1223 GP 1223 -21 A06 | 1 449 zł |
Модификації Liebherr GP 1223
Ціни на Liebherr GP 1223 |
---|---|---|---|---|
Liebherr GP 1223 97 л | від 1 388 zł | 9 пропозицій | ||
Liebherr GP 1386 102 л | від 1 499 zł | 7 пропозицій |