Морозильний лар Liebherr Plus Cfd 2505 359 л
Фото 4 |
Liebherr Plus Cfd 2505 248 л359 л |
|
Дебютував у продажу в 2022 році Морозильна скриня Liebherr можна віднести до рішень просунутого рівня. Агрегат характеризується великою місткістю (359 літрів), так що підійде навіть великим сім'ям. До переваг моделі відноситься підтримка технології FrostProtect, завдяки якій експлуатація приладу можлива навіть при негативних температурах навколишнього повітря: Морозильна скриня Liebherr Plus CFD 2505 можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях або навіть використовувати у вуличних умовах.
У комплект поставки включені відразу 5 підвісних кошиків, які допоможуть грамотно організувати простір для зберігання заморожених продуктів. Температурний режим регулюється в широкому діапазоні від -14 до -28 °C. підвищити комфорт застосування покликані такі корисні дрібниці оснащення як підсвічування робочої камери, наявність замка і автодоводчика дверцята SoftSystem, сенсорного зовнішнього управління зі звуковою сигналізацією і функцією захисту від дітей. Загальна продуктивність заморожування досягає 15 кг на добу, а високий рівень герметичності дозволить зберігати холод всередині до 50 годин (при проблемах з електрикою). Ще один плюс тиха робота (32 дБ) і енергоспоживання класу D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Plus Cfd 2505 359 л
Усі ціни 6 →Zamrażarka skrzyniowa wolnostojąca LIEBHERR CFd 2505 Plus | 4 749 zł |
Zamrażarka LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany sprzedawca LIE | 4 999 zł |
Zamrażarka skrzyniowa LIEBHERR CFd 2505 Plus I tel. (22) 266 82 20 I Raty | 4 999 zł |
Zamrażarka skrzyniowa LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany spr | 4 999 zł |
Zamrażarka LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany sprzedawca LIE | 4 999 zł |
Zamrażarka skrzyniowa LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany spr | 4 999 zł |
Модификації Liebherr Plus Cfd 2505
Ціни на Liebherr Plus Cfd 2505 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Plus Cfd 2085 248 л | від 3 515 zł | 7 пропозицій | ||
Liebherr Plus Cfd 2505 359 л | від 4 749 zł | 6 пропозицій |