Zamrażarka skrzyniowa Liebherr Plus Cfd 2505 359 l
Zdjęcia 4 |
Liebherr Plus Cfd 2505 248 l359 l |
|
Zadebiutowaną w sprzedaży w 2022 roku zamrażarkę skrzyniową Liebherr można zaklasyfikować jako rozwiązanie na poziomie zaawansowanym. Urządzenie charakteryzuje się dużą pojemnością (359 litrów), dzięki czemu sprawdzi się nawet w dużych rodzinach. Zaletą modelu jest obsługa technologii FrostProtect, dzięki której praca urządzenia jest możliwa nawet przy ujemnych temperaturach otoczenia: zamrażarka skrzyniowa Liebherr Plus Cfd 2505 może być montowana w nieogrzewanych pomieszczeniach, a nawet użytkowana na zewnątrz.
W opakowaniu znajduje się jednocześnie 5 wiszących koszy, które pomogą umiejętnie zorganizować przestrzeń do przechowywania mrożonek. Reżim temperaturowy jest regulowany w szerokim zakresie od -14 do -28°C. Aby zwiększyć komfort użytkowania, tak przydatne drobiazgi jak oświetlenie komory roboczej, obecność zamka SoftSystem i automatycznego samozamykacza, dotykowe sterowanie zewnętrzne z alarmem dźwiękowym oraz funkcją zabezpieczenia przed dziećmi mają na celu zwiększenie komfortu użytkowania. posługiwać się. Całkowita wydajność zamrażania sięga 15 kg na dobę, a wysoki poziom szczelności utrzyma chłód w środku nawet do 50 godzin (w przypadku problemów z elektrycznością). Dodatkowym plusem jest cicha praca (32 dB) i pobór prądu w klasie D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Kup Liebherr Plus Cfd 2505 359 l
Wszystkie ceny 6 →Zamrażarka skrzyniowa wolnostojąca LIEBHERR CFd 2505 Plus | 4 749 zł |
Zamrażarka LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany sprzedawca LIE | 4 999 zł |
Zamrażarka skrzyniowa LIEBHERR CFd 2505 Plus I tel. (22) 266 82 20 I Raty | 4 999 zł |
Zamrażarka skrzyniowa LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany spr | 4 999 zł |
Zamrażarka LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany sprzedawca LIE | 4 999 zł |
Zamrażarka skrzyniowa LIEBHERR CFd 2505 Plus (22)8777777- Autoryzowany spr | 4 999 zł |
Modyfikacje Liebherr Plus Cfd 2505
Ceny na Liebherr Plus Cfd 2505 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Plus Cfd 2085 248 l | od 3 515 zł | 7 oferty | ||
Liebherr Plus Cfd 2505 359 l | od 4 749 zł | 6 oferty |