Морозильна камера Liebherr G 1223 98 л
Фото 5 |
Liebherr G 1223 |
|
Порівняно невеликий морозильна шафа з корисним об'ємом 98 літрів, одна з ключових особливостей якого — можливість роботи в мороз, що дозволяє исопльзовать техніку в неопалюваних приміщеннях або на вулиці. Заявлена виробником потужність заморожування знаходиться на рівні 11 кг на добу, що для такого об'єму є відмінним показником. Мінімальна робоча температура: -24 °C забезпечує збереження продуктів протягом року, а клас енергоспоживання A+ вказує на те, що на забезпечення цілодобової роботи обладнання знадобиться близько 190 кВт*год на рік, що порівняно небагато.
Морозильна камера Liebherr G 1223 обладнана механічної панеллю управління та підтримує не менш класичну можливість перевішування дверцят. Рівень шуму 40 дБ не доставляє занепокоєння, а кліматичний клас SN-T дозволяє експлуатувати техніку в будь-якому регіоні. Окремої уваги також заслуговує відмінна термоізоляція техніки, що дозволяє зберігати холод всередині пристрою до 26 годин без енергоспоживання. Морозильна камера виготовляється в білому і сріблястому кольорах, має 3 ящики для провізії і може працювати при негативних температурах (в неопалюваному приміщенні).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr G 1223 98 л
Усі ціни 9 →Zamrażarka LIEBHERR G 1223 | 1 349 zł |
Zamrażarka LIEBHERR G 1223 | 1 349 zł |
Liebherr G 1223-21 | 1 349 zł |
Zamrażarka LIEBHERR G 1223 G 1223-21 001 | 1 349 zł |
Zamrażarka Liebherr Zamrażarka Liebherr G 1223 one size | 1 499 zł |