Вбудований холодильник Liebherr UIK 1510
Liebherr UIK 1510 |
|
Однокамерний холодильник компанії Liebherr примітний своїми компактними розмірами він призначається для вбудовування під кухонну стільницю (габарити для вбудовування 820x600x550 мм). Жорсткий тип кріплення фасаду door-on-door дозволить широко відкривати дверцята, що додасть зручності при завантаженні/вивантаженні продуктів. Агрегат не має морозильної камери, а весь внутрішній інтер'єр припадає на холодильне відділення з корисним об'ємом 136 літрів.
Ручна розморожування холодильника Liebherr UIK 1510 не буде потрібно завдяки системі крапельного відтавання. Для розміщення різних продуктів харчування і приготованих страв запропоновані чотири відкритих полиці, а під нижньою з них розташовується контейнер для овочів і фруктів. Крім цього є дві дверні кишені і лоток для яєць. Органи управління моделі представлені дисплеєм MagicEye і кнопками, які допоможуть швидко виставити необхідні температурні параметри роботи. При додаванні великої кількості продуктів можна активувати швидке охолодження SuperCool, при якому температура знижується до 2 °C, а через 12 годин режим автоматично відключається. Шум від агрегату не перевищує 39 дБ, а енергоспоживання відповідає класу A++.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr UIK 1510
Усі ціни 8 →Lodówka do zabudowy Liebherr UIK 1510 UIK 1510 | 3 999 zł |
RABAT 3kod: LIE3 LIEBHERR UIK 1510 Comfort 2+3LATAGWARANCJI|KODRABATOWY3|R | 3 998 zł |
LIEBHERR Lodówka UIK 1510 Comfort (22)8777777- Autoryzowany sprzedawca LIE | 3 998 zł |
Chłodziarka LIEBHERR UIK 1510 Comfort I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 3 998 zł |
Chłodziarka LIEBHERR UIK 1510 Comfort - (22)8777777- Autoryzowany sprzedaw | 3 998 zł |