Вбудований холодильник Liebherr ICNdi 5153
Фото 4 |
Liebherr ICNdi 5153 |
|
Досить просунутий вбудований холодильник із двома робочими камерами, роздільними контурами охолодження, сенсорною панеллю управління та зручними автодоводчиками дверцят. Модель була представлена на ринку в 2021 році компанією Liebherr, позиціонується у верхній ціновий діапазон і може похвалитися можливість встановлення модуля SmartDevice-Box для керування Wi-Fi. Загальний корисний обсяг пристрою становить 254 л, чого цілком достатньо для зберігання продуктів як малої, так і середньої сім'ї.
Система з 2 контурів охолодження забезпечує незалежне керування температурою як у холодильній, так і морозильній камерах. У холодильному відділенні об'ємом 184 л є зона вологості EasyFresh, яка забезпечує оптимальні умови для зберігання овочів та фруктів. Полиця для пляшок надає окреме місце для пляшок з напоями. Морозильне відділення вміщує 70 л та оснащене функцією швидкого заморожування. Час збереження холоду становить 9 годин, що дозволяє турбуватися менше про якість заморожених продуктів при тимчасових збоях в електроживленні. Управління холодильником здійснюється за допомогою сенсорної панелі, але найцікавіша особливість – можливість встановлення модуля SmartDevice-Box, що дозволяє керувати холодильником через Wi-Fi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr ICNdi 5153
Усі ціни 11 →Lodówka Liebherr NAS RTV AGD Lodówka do zabudowy Liebherr ICNdi 5153 Prime | 8 799 zł |
Chłodziarko zamrażarka do zabudowy Liebherr SICNdi 5153 Prime NoFrost SICN | 8 899 zł |
RABAT 3kod: LIE3 LIEBHERR SICNdi 5153 Prime 2+3LATAGWARANCJI|KODRABATOWY3| | 8 898 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR ICNdi 5153 Prime (22)8777777- Autoryzowany | 8 798 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR ICNdi 5153 Prime I tel. (22) 266 82 20 I R | 8 798 zł |