Вбудований холодильник Whirlpool WH SP70 T241 P (859991661140)
Фото 13 |
Whirlpool WH SP70 T241 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WH SP70 T241 P
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Lodówka whirpool wh sp70 t241 p | 5 299 zł |
Whirlpool WH SP70 T241 P | 4 899 zł |
Lodówka Whirlpool WH SP70 T241P 394l Total NoFrost | 5 299 zł |
Lodówka Whirlpool WH SP70 T241 P Darmowa dostawa od 89 zł! | 5 299 zł |
Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL WH SP70 T241 P (22) 877 77 77 Raty 0 Indy | 4 939 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →