Lodówka do zabudowy Whirlpool WH SP70 T241 P (859991661140)
Zdjęcia 13 |
Whirlpool WH SP70 T241 P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WH SP70 T241 P
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Lodówka whirpool wh sp70 t241 p | 5 299 zł |
Whirlpool WH SP70 T241 P | 4 929 zł |
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T241 P | 4 939 zł |
Lodówka WHIRLPOOL WH SP70 T241 P 8,59992E+11 | 4 939 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →