Морозильна камера Liebherr GP 1386 102 л
Фото 4 |
Liebherr GP 1386 97 л102 л |
|
Компактна та функціональна морозильна шафа із серії Premium популярного німецького виробника Liebherr. Висота корпусу пристрою складає всього 85 см, при цьому загальний корисний обсяг досягає 102 л. Агрегат має зимостійкий корпус FrostProtect, який розрахований на безперебійну роботу з холоду, до –15 °C. Зовнішня панель керування з невеликим екраном помітно спрощує налаштування. У пристрої передбачена система SmartFrost, яка мінімізує появу інею на стінках і продуктах.
Морозильна камера Liebherr GP 1386 використовує контейнер FrostSafe. Це висувні ящики з покращеним фасадом — при відкриванні дверцят холод не відразу виходитиме з контейнерів, що робить систему охолодження більш ефективною, продуктивною і при цьому економічною. Морозильна камера влаштована за принципом VarioSpace. Ящики та полиці легко виймаються, даючи можливість охолоджувати якісь нестандартні великі продукти. Агрегат комплектується рукояткою зі штовхачем, завдяки чому відкривати дверцята буде набагато простіше. У корпусі передбачено фронтальну вентиляцію, що дозволить безпечно встановлювати морозильну систему в нішу. На блоці налаштування передбачено окрему кнопку SuperFrost, при цьому режим суперзаморозки автоматично вимикається через 65 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr GP 1386 102 л
Усі ціни 7 →LIEBHERR Zamrażarka LIEBHERR GP 1386 Biały | 1 499 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GP 1386 | 1 499 zł |
Liebherr GP 1386 | 1 499 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GP 1386 | 1 499 zł |
Liebherr GP 1386 | 1 499 zł |
Zamrażarka wolnostojąca podblatowa LIEBHERR GP 1386 Premium (SmartFrost) 2 | 1 599 zł |
Модификації Liebherr GP 1386
Ціни на Liebherr GP 1386 |
---|---|---|---|---|
Liebherr GP 1223 97 л | від 1 388 zł | 9 пропозицій | ||
Liebherr GP 1386 102 л | від 1 499 zł | 7 пропозицій |