Вбудований холодильник Liebherr UIKo 1560
Фото 5 |
Liebherr UIKo 1560 |
|
Висувна двері на телескопічних напрямних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr UIKo 1560
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka do zabudowy Liebherr UIKo 1560 Premium UIKo 1560 | 7 499 zł |
RABAT 3kod: LIE3 LIEBHERR UIKo 1560 Premium 2+3LATAGWARANCJI|KODRABATOWY3| | 7 498 zł |
Chłodziarka do zabudowy Liebherr UIKo 1560 Premium | 7 499 zł |
Chłodziarka LIEBHERR UIKo 1560 Premium (22)8777777- Autoryzowany sprzedawc | 7 498 zł |
Lodówka LIEBHERR UIKO 1560 Premium | Bezpłatny transport | 7 499 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →