Zamrażarka Liebherr GP 1223 97 l
Zdjęcia 4 |
Liebherr GP 1223 97 l102 l |
|
Kompaktowa i łatwa w obsłudze zamrażarka popularnej niemieckiej firmy Liebherr, prezentowana na rynku w ramach linii urządzeń Premium. Jest to jedna z nielicznych tradycyjnych jednostek załadowczych, w których zastosowano system FrostProtect. Taka zamrażarka nie boi się pracy ani w upalne letnie upały, ani zimą, kiedy temperatura w pomieszczeniu instalacyjnym potrafi znacznie spaść, nawet do -15°C.
Model ten można bezpiecznie umieścić w letniej kuchni, piwnicy, garażu czy loggii. Zamrażarka Liebherr GP 1223 wykorzystuje technologię SmartFrost, dzięki czemu w komorze roboczej nie będzie skorupy lodowej. Strefa niskich temperatur odpowiada koncepcji VarioSpace. Po wyjęciu szuflad (trzy sztuki) uzyskasz dostęp do dość pojemnych półek (dwie sztuki). W razie potrzeby można również zdemontować półki, co sprawi, że pomieszczenie magazynowe będzie odpowiednie do przechowywania produktów o największych bryłach. Ten model ma tryb głębokiego zamrażania, który wykorzystuje temperaturę -32°C. Standardowe chłodzenie wynosi od -15 do -25°C. Ustawianie i monitorowanie trybu pracy jest łatwe dzięki ekranowi LCD. Zamrażarka ma dobrą wydajność, pozwalając na zamrożenie do 6 kg/dzień.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Kup Liebherr GP 1223 97 l
Wszystkie ceny 9 →LIEBHERR Zamrażarka LIEBHERR GP 1223 Biały | 1 449 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GP 1223 | 1 449 zł |
Liebherr GP 1223-21 | 1 449 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GP 1223 GP 1223 -21 A06 | 1 449 zł |
Modyfikacje Liebherr GP 1223
Ceny na Liebherr GP 1223 |
---|---|---|---|---|
Liebherr GP 1223 97 l | od 1 388 zł | 9 oferty | ||
Liebherr GP 1386 102 l | od 1 499 zł | 7 oferty |