Lodówka Liebherr CBNes 5778 stal nierdzewna
Zdjęcia 10 |
Liebherr CBNes 5778 stal nierdzewna beżowy stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr CBNes 5778 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka wolnostojąca LIEBHERR CBNes 5778 Premium (BioFresh, NoFrost) 2+3LA | 10 799 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CBNes 5778 Premium (22)8777777- Autoryzowa | 10 799 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CBNes 5778 Premium (22)8777777- Autoryzowa | 10 799 zł |
Modyfikacje Liebherr CBNes 5778
Ceny na Liebherr CBNes 5778 |
---|---|---|---|---|
Liebherr CBNbe 5778 beżowy | od 12 099 zł | 1 oferta | ||
Liebherr CBNes 5778 stal nierdzewna | od 10 799 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →