Монітор Lenovo G24e-20 23.8 " чорний
Відео 2Фото 10 |
Бюджетний ігровий монітор бренду Lenovo – це 24-дюймове рішення з Full HD роздільною здатністю, яке можна рекомендувати не вимогливим геймерам. Також модель підійде як збалансований універсальний варіант для дому. Екран базується на 8-бітній VA-матриці з піковою яскравістю 300 нит і високою контрастністю 3000:1. Відповідно, користувач має право розраховувати на приємну картинку як у добре освітленому приміщенні, так і в кімнаті з приглушеним світлом.
Монітор Lenovo G24e-20 підтримує технологію синхронізації відеоряду AMD FreeSync Premium, має частоту оновлення до 120 Гц і швидкий відгук (1 мс MPRT), що власне і підтверджує його ігрову спрямованість. Додаткові геймерські опції доступні в рамках фірмового ПЗ Lenovo Artery3. З інших особливостей варто виділити гідне колірне охоплення з покриттям 95% простору sRGB, тонкорамочний дизайн і підтримку функції Natural Low Blue Light, яка покликана знизити потенційно шкідливий і стомлюючий зір синє свічення.
Купити Lenovo G24e-20 23.8 " чорний
Monitor LENOVO G24E-20 23.8” 1920x1080px 100Hz 1 ms | 470 zł |
Monitor Lenovo G24e-20 (66D7GAR1EU) | 762 zł |
Monitor LENOVO G24E-20 23.8” 1920x1080px 100Hz 1 ms 66D7GAR1EU | 470 zł |