Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H [5 Pro 16IAH7H 82RF00ELPB]
Фото 13 | від 4 999 до 5 749 zł Порівняти ціни 5 →2022 рікLegionігровий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i5, 12500H, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.49 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H 4
Характеристики
Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H [5 Pro 16IAH7H 82RF00ELPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H [5 Pro 16IAH7H 82RF00ELPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H 16" WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 4 | 4 999 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 3060 / | 5 101 zł |
Laptop Lenovo, Legion 5 Pro 16iah7h I5-12500h, Storm Grey, 16 Gb, 16' | 5 101 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 3060 / | 5 097 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 3060 / | 5 749 zł |
Закрити
Рекомендуємо