Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H [5 Pro 16IAH7H 82RF00ELPB]
Zdjęcia 13 | od 4 999 do 5 749 zł Porównaj ceny 5 →2022 rokLegiongamingowy165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 1920x1200 (16:10) Procesor:Core i5, 12500H, 1.8 GHz Karta graficzna:RTX 3060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.49 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H 4
Dane techniczne
Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H [5 Pro 16IAH7H 82RF00ELPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H [5 Pro 16IAH7H 82RF00ELPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H 16" WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 4 | 4 999 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 3060 / | 5 101 zł |
Laptop Lenovo, Legion 5 Pro 16iah7h I5-12500h, Storm Grey, 16 Gb, 16' | 5 101 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 3060 / | 5 097 zł |
Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H i5-12500H / 16 GB / 512 GB / RTX 3060 / | 5 749 zł |
Zamknij
Polecamy