Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00ABPB]
Відео 1Фото 16 | від 7 715 до 9 200 zł Порівняти ціни 4 →2022 рікLegionігровийавтономний+165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 3070 Ti ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.49 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H 4
Характеристики
Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00ABPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00ABPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H (82RG00ABPB) Storm Grey | 7 715 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H 16" IPS 165Hz R7-6800H 16GB SSD 512GB S | 9 200 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H 16" IPS 165Hz R7-6800H 16GB SSD 512GB S | 9 200 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо