Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00A7PB]
Відео 1Фото 16 | від 4 788 до 6 761 zł Порівняти ціни 12 →2022 рікLegionігровийавтономний+165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.49 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H 4
Характеристики
Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00A7PB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00A7PB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H 16" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB S | 6 761 zł |
LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H (16"/R7 6800H/RTX3060/16GB/SSD512GB/W11H/Szary | 6 737 zł |
Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H Ryzen 7 6800H 16" WQXGA IPS 500nits AG 165Hz 1 | 4 788 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H 16" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB S | 6 755 zł |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо