Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00A7PB]
Wideo 1Zdjęcia 16 | od 4 788 do 6 761 zł Porównaj ceny 12 →2022 rokLegiongamingowypojemna bateria+165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz Karta graficzna:RTX 3060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.49 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H 4
Dane techniczne
Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00A7PB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H [5 Pro 16ARH7H 82RG00A7PB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H 16" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB S | 6 761 zł |
LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H (16"/R7 6800H/RTX3060/16GB/SSD512GB/W11H/Szary | 6 737 zł |
Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H Ryzen 7 6800H 16" WQXGA IPS 500nits AG 165Hz 1 | 4 788 zł |
Laptop LENOVO Legion 5 Pro 16ARH7H 16" IPS 165Hz R7-6800H 16GB RAM 512GB S | 6 755 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy