Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00CRPB]
Відео 5Фото 13 | від 6 499 до 7 299 zł Порівняти ціни 3 →2023 рікLegionігровий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i5, 13500HX, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.6 кг |
Модифікації Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 11
Характеристики
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00CRPB] |
|
Чіп Lenovo LA AI ШІ з програмним алгоритмом машинного навчання. Він оптимізує систему, відстежує FPS у грі та динамічно налаштовує систему для максимальної продуктивності.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK00CRPB]
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 16" 165Hz i5-13500HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RT | 6 499 zł |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 i5-13500HX 16' WQXGA IPS 300nits AG 165Hz 16GB | 6 499 zł |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 16" 165Hz i5-13500HX 16GB RAM 512GB Dysk SSD RT | 7 299 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо