Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009NPB]
Відео 13Фото 10 | від 5 199 до 6 200 zł Порівняти ціни 6 →2023 рікLOQ (ігрові)ігровий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічування Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 13500H, 1.9 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo LOQ 15IRH8 10
Характеристики
Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009NPB] |
|
У ноутбуку встановлений чип Lenovo LA AI.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чіп Lenovo LA AI - спеціалізований для геймінгу та високопродуктивних завдань. Використовує програмне машинне навчання для оптимального налаштування системи та динамічного налаштування FPS у грі. Забезпечує більш високу ефективність із 15% більшим показником TDP.
Де купити Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009NPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009NPB) Storm Grey | 5 436 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 6 200 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 15,6" 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 5 749 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 6 200 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 15,6" 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 5 199 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо