Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009NPB]
Wideo 13Zdjęcia 10 | od 5 199 do 6 200 zł Porównaj ceny 6 →2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetlenie Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 13500H, 1.9 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo LOQ 15IRH8 10
Dane techniczne
Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009NPB] |
|
Laptop posiada chip Lenovo LA AI.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Chip Lenovo LA AI — wyspecjalizowany w grach i zadaniach o wysokiej wydajności. Wykorzystuje oprogramowanie do uczenia maszynowego w celu optymalnego dostrojenia systemu i dynamicznego dostrojenia liczby klatek na sekundę w grze. Zapewnia wyższą wydajność przy 15% wyższym TDP.
Gdzie kupić Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009NPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009NPB) Storm Grey | 5 436 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 6 200 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 15,6" 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 5 749 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 6 200 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 15,6" 144Hz i5-13500H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4060 | 5 199 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy