Літня шина Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y
Відео 1Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer UHP - 225/45R17 - opony letnie 518181 | 362 zł |
Kleber Dynaxer UHP (225/45 R17 91Y) 518181 | 373 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 91Y ) | 351 zł |
Opona Kleber 225/45R17 DYNAXER UHP 91 Y - opony letnie 518181 | 356 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 91Y ) 518181 | 323 zł |
Opona letnia KLEBER DYNAXER UHP 225/45R17 91Y | 347 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y
Ціни на Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91W | від 397 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y | від 323 zł | 7 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V | від 371 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W | від 357 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94Y | від 359 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →