Літня шина Matador Hectorra 5 225/45 R17 91Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 225/45 R17 91Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 225/45 R17 91Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MATADOR Opony letnie 225/45 R 17 TL 91Y HECTORRA 5 BSW 1581205000 | 351 zł |
Matador Hectorra 5 (225/45 R17 91Y) 15812050000 | 357 zł |
Matador Hectorra 5 ( 225/45 R17 91Y EVc ) | 364 zł |
Matador Hectorra 5 ( 225/45 R17 91Y EVc ) 15812050000 | 347 zł |
Opony letnie 225/45R17 91Y Hectorra 5 Matador 2023 | 284 zł |
Відеоогляди
Модификації Matador Hectorra 5 225/45 R17 91Y
Ціни на Matador Hectorra 5 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 225/45 R17 91Y | від 284 zł | 5 пропозицій | ||
Matador Hectorra 5 225/45 R17 94Y | від 284 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →