Літня шина Matador Hectorra 5 225/45 R17 94Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 225/45 R17 94Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Matador Hectorra 5 (225/45 R17 94Y) 15811480000 | 363 zł |
Matador Hectorra 5 ( 225/45 R17 94Y XL EVc ) | 356 zł |
Matador Hectorra 5 ( 225/45 R17 94Y XL EVc ) 15811480000 | 352 zł |
Opony letnie 225/45R17 94Y Hectorra 5 Matador 2024 | 284 zł |
Відеоогляди
Модификації Matador Hectorra 5 225/45 R17 94Y
Ціни на Matador Hectorra 5 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 225/45 R17 91Y | від 284 zł | 5 пропозицій | ||
Matador Hectorra 5 225/45 R17 94Y | від 284 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →