Літня шина Debica Presto UHP 2 225/45 R17 91Y
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto UHP 2 225/45 R17 91Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto UHP 2 225/45 R17 91Y
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opony DEBICA Wkrótce UHP 2 225 45 17 91 Y Letnie opony nowe 577076 | 394 zł |
Debica Presto UHP 2 (225/45 R17 91Y) 540658 | 474 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/45 R17 91Y ) | 399 zł |
Opona Dębica 225/45R17 PRESTO UHP 2 91 Y FP - opony letnie 577076 | 294 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/45 R17 91Y ) 577076 | 399 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Debica Presto UHP 2 225/45 R17 91Y
Ціни на Debica Presto UHP 2 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Debica Presto UHP 2 225/45 R17 91Y | від 288 zł | 12 пропозицій | ||
Debica Presto UHP 2 225/45 R17 94Y | від 319 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →