Літня шина Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 91Y ) 577479 | 349 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R17 91Y) 577479 | 379 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 91Y ) | 349 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R17 91Y) 532786 | 452 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 91Y ) 532786 | 734 zł |
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y
Ціни на Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y | від 349 zł | 5 пропозицій | ||
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y | від 329 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →