Літня шина Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R17 94Y) 577600 | 359 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) 532787 | 614 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) | 398 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R17 94Y) 532787 | 476 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) | 610 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) 577600 | 393 zł |
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y
Ціни на Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y | від 349 zł | 6 пропозицій | ||
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y | від 359 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →