Opona letnia Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R17 94Y) 577600 | 359 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) 532787 | 614 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) | 398 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R17 94Y) 532787 | 476 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) | 610 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) 577600 | 393 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y
Ceny na Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y | od 349 zł | 6 oferty | ||
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y | od 359 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →