Opona letnia Debica Presto UHP 2 225/45 R17 94Y
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Debica Presto UHP 2 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Debica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Debica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Debica Presto UHP 2 225/45 R17 94Y
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
225/45R17 94Y XL Presto UHP 2 FP DEBICA opony 577473 | 336 zł |
Opona Dębica 225/45R17 PRESTO UHP 2 94 Y XL FP - opony letnie 577473 | 319 zł |
Debica Presto UHP 2 (225/45 R17 94Y) 540659 | 479 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) | 424 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/45 R17 94Y XL ) 540659 | 659 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Debica Presto UHP 2 225/45 R17 94Y
Ceny na Debica Presto UHP 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Debica Presto UHP 2 225/45 R17 91Y | od 288 zł | 12 oferty | ||
Debica Presto UHP 2 225/45 R17 94Y | od 319 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →