Opona letnia Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer UHP - 225/45R17 - opony letnie 518181 | 362 zł |
Kleber Dynaxer UHP (225/45 R17 91Y) 518181 | 373 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 91Y ) | 351 zł |
Opona Kleber 225/45R17 DYNAXER UHP 91 Y - opony letnie 518181 | 356 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 91Y ) 518181 | 320 zł |
Opona letnia KLEBER DYNAXER UHP 225/45R17 91Y | 347 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y
Ceny na Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91W | od 397 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y | od 320 zł | 7 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V | od 371 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W | od 357 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94Y | od 359 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →