Кухонний ніж KAI Shun Premier TDM-1727
KAI Shun Premier TDM-1727 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KAI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KAI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KAI Shun Premier TDM-1727
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kai Shun Premier Tim Mälzer zestaw ofertowy 14 cm adamaszek Santoku TDM 17 | 1 050 zł |
KAI KAI Shun Premier Tim Mälzer Santoku 14,0cm | 1 097 zł |
Kai Shun Premier Tim Mälzer Santoku 14 Cm Knife Brązowy KAITDM1727 | 1 022 zł |
KAI Kai Shun Premier nóż santoku 14 cm | 1 314 zł |
Nóż Santoku KAI Shun Premiere, 14 cm | 1 099 zł |
Kai Shun Premier Nóż Kuchenny Wielokolorowy 140 cm TDM-1727 | 894 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →