Каркасний басейн Intex 26368
Фото 5 |
Intex 26368 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26368
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Basen stelażowy 732x366cm 16w1 (26368) | 5 140 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 16w1, 732x366x132 cm | 4 950 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy 732 x 366 x 132 cm 21w1 INTEX 26368 + hulaj | 5 190 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 15w1, 732x366x132 cm | 4 900 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →