Жорсткий диск HP MSA SAS 2.5" R0Q47A 1.92 ТБ R0Q47A
HP R0Q47A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP MSA SAS 2.5" R0Q47A 1.92 ТБ R0Q47A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk serwerowy HP 1.92TB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (R0Q47A) | 4 608 zł |
HPE MSA 1.92TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3 Year R0Q47A | 4 490 zł |
HPE MSA 1.92TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3 Year R0Q47A | 4 491 zł |
Hpe R0q47a Hard Disk Ssd Hot Swap 1.92tb 2.5´´ Czarny | 5 815 zł |
HPE MSA 1.92TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3 Year R0Q47A | 4 490 zł |
Модификації HP MSA SAS 2.5" R0Q47A
Ціни на HP MSA SAS 2.5" R0Q47A |
---|---|---|---|---|
HP MSA SAS 2.5" J9F40A 300 ГБ | від 987 zł | 1 пропозиція | ||
HP MSA SAS 2.5" E2D55A 300 ГБ E2D55A | від 649 zł | 2 пропозиції | ||
HP MSA SAS 2.5" E2D56A 450 ГБ 10000 об/хв | від 971 zł | 4 пропозиції | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F42A 600 ГБ J9F42A | від 1 285 zł | 6 пропозицій | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F46A 600 ГБ J9F46A | від 496 zł | 9 пропозицій | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F47A 900 ГБ | від 1 196 zł | 7 пропозицій | ||
HP MSA SAS 2.5" C8S62A 1 ТБ | від 1 424 zł | 4 пропозиції | ||
HP MSA SAS 2.5" E7W47A 1.2 ТБ E7W47A | від 1 461 zł | 2 пропозиції | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F48A 1.2 ТБ J9F48A | від 1 140 zł | 6 пропозицій | ||
HP MSA SAS 2.5" R0Q47A 1.92 ТБ R0Q47A | від 4 490 zł | 5 пропозицій | ||
HP MSA SAS 2.5" R0Q57A 2.4 ТБ R0Q57A | від 4 465 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо