Dysk twardy HP MSA SAS 2.5" R0Q47A 1.92 TB R0Q47A
HP R0Q47A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP MSA SAS 2.5" R0Q47A 1.92 TB R0Q47A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk serwerowy HP 1.92TB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (R0Q47A) | 4 608 zł |
HPE MSA 1.92TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3 Year R0Q47A | 4 548 zł |
HPE MSA 1.92TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3 Year R0Q47A | 4 491 zł |
Hpe R0q47a Hard Disk Ssd Hot Swap 1.92tb 2.5´´ Czarny | 5 815 zł |
HPE MSA 1.92TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3 Year R0Q47A | 4 490 zł |
Modyfikacje HP MSA SAS 2.5" R0Q47A
Ceny na HP MSA SAS 2.5" R0Q47A |
---|---|---|---|---|
HP MSA SAS 2.5" J9F40A 300 GB | od 987 zł | 1 oferta | ||
HP MSA SAS 2.5" E2D55A 300 GB E2D55A | od 649 zł | 2 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" E2D56A 450 GB 10000 obr./min | od 971 zł | 4 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F42A 600 GB J9F42A | od 1 285 zł | 6 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F46A 600 GB J9F46A | od 495 zł | 9 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F47A 900 GB | od 1 196 zł | 7 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" C8S62A 1 TB | od 1 424 zł | 4 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" E7W47A 1.2 TB E7W47A | od 1 461 zł | 2 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" J9F48A 1.2 TB J9F48A | od 1 140 zł | 6 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" R0Q47A 1.92 TB R0Q47A | od 4 490 zł | 5 oferty | ||
HP MSA SAS 2.5" R0Q57A 2.4 TB R0Q57A | od 4 465 zł | 2 oferty |
Polecamy