Жорсткий диск HP Midline SAS 652766-B21 3 ТБ 652766-B21
Відео 1Фото 3 |
HP Midline SAS 652766-B21 3 ТБ 652766-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації HP Midline SAS 652766-B21
Ціни на HP Midline SAS 652766-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SAS 870753-B21 300 ГБ | від 915 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SAS 870757-B21 600 ГБ | від 1 349 zł | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 870759-B21 900 ГБ | від 1 479 zł | 8 пропозицій | ||
HP Midline SAS 507614-B21 1 ТБ 507614-B21 | від 1 246 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS J9F50A 1 ТБ J9F50A | від 1 232 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 872479-B21 1.2 ТБ | від 1 156 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SAS 872481-B21 1.8 ТБ | від 1 376 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SAS 507616-B21 2 ТБ 507616-B21 | від 822 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 652757-B21 2 ТБ 652757-B21 | від 776 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SAS 833926-B21 2 ТБ 833926-B21 | від 1 016 zł | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 872485-B21 2 ТБ 872485-B21 | від 511 zł | 2 пропозиції | ||
HP Midline SAS 652766-B21 3 ТБ 652766-B21 | від 1 197 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 693689-B21 4 ТБ 693689-B21 | від 1 413 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 833928-B21 4 ТБ 833928-B21 | від 771 zł | 3 пропозиції | ||
HP Midline SAS 872487-B21 4 ТБ 872487-B21 | від 1 031 zł | 5 пропозицій | ||
HP Midline SAS 872491-B21 4 ТБ 872491-B21 | від 989 zł | 2 пропозиції | ||
HP Midline SAS J9F43A 6 ТБ J9F43A | від 1 355 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 793703-B21 8 ТБ 793703-B21 | від 3 878 zł | 1 пропозиція | ||
HP Midline SAS 819201-B21 8 ТБ 819201-B21 | від 1 587 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо