Всесезонна шина General Grabber X3 215/75 R15 106Q
Відео 24Фото 8 |
Виберіть розмір шин
General Grabber X3 215/75 R15 106Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber X3 215/75 R15 106Q
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
General GRABBER X3 (215/75 R15 106/103Q) 04506230000 | 1 033 zł |
General GRABBER X3 ( LT215/75 R15 106/103Q 8PR, POR ) 04506230000 | 1 043 zł |
General GRABBER X3 ( LT215/75 R15 106/103Q 8PR, POR ) | 1 051 zł |
Opony całoroczne 215/75R15 106/103Q Grabber X3 General 2022 | 909 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо