Об'єктив Fujifilm 70-300mm f/4.0-5.6 XF OIS R LM WR Fujinon
Відео 6Фото 13 |
Fujifilm 70-300mm f/4.0-5.6 XF OIS R LM WR Fujinon |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Секрети маркування об'єктивів FujiКомбінація символів в найменуванні об'єктива розкриває всю його таємницю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm 70-300mm f/4.0-5.6 XF OIS R LM WR Fujinon
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FUJINON XF70-300mmF4-56 R LM OIS WR czarny 16666870 | 3 559 zł |
Obiektyw Fujinon XF 70-300mm f/4-5.6 R LM OIS WR + filtr Marumi 67mm UV Fi | 3 899 zł |
FujiFilm Fujinon XF 70-300 mm f/4-5.6 R LM OIS WR czarny Raty 0 | 4 999 zł |
Obiektyw Fujifilm Fujinon XF 70-300mm F4-5.6 R LM OIS WR | 3 745 zł |
Fujinon XF 70-300mm F4-5.6 R LM OIS WR « karta prezentowa na CEWE Fotoksią | 3 799 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →