Об'єктив Fujifilm 16mm f/1.4 XF R WR Fujinon
Відео 7Фото 1 |
Fujifilm 16mm f/1.4 XF R WR Fujinon |
|
Світлий ультраширик у всепогодному виконанні під лігу кропнутих бездзеркальних фотоапаратів Fuji. У зв'язці з відповідною камерою об'єктив веде зйомку на еквівалентній фокусній відстані 24 мм.оптично ширик сконструйований з 13 елементів в 11 групах. Два з них Асферичні, ще дуо - з низькодисперсійного скла з наднизьким коефіцієнтом розсіювання. На додачу на передню лінзу об'єктива нанесено фірмове покриття Nano-Gl для зменшення відблисків і райдужним ореолів, коли світло падає під кутом.
Блок автофокусування на борту моделі приводиться в дію високомоментному електромотору без сердечника. Він забезпечує швидкість наведення на різкість 0.11 сек. з дистанції від 15 см.наявність різьблення діаметром 67 мм дозволяє використовувати спільно з шириком поляризаційні або ND-фільтри. Довжина і діаметр у об'єктива приблизно однакові (близько 73 мм), а його вага становить 375 г.Модель послужить відмінним придбанням для пейзажистів, адептів жанрів інтер'єрної та архітектурної фотографії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm 16mm f/1.4 XF R WR Fujinon
Усі ціни 6 →Fujinon XF16mm F14 R soczewka odporna na warunki atmosferyczne 32406055612 | 4 004 zł |
FujiFilm Fujinon XF 16 mm f/1.4 R WR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 129 zł |
Obiektyw Fujinon XF 16mm f/1,4 R WR + filtr Marumi 67mm UV Fit+Slim Plus g | 4 849 zł |
Obiektyw FujiFilm XF 16 mm f/1.4 R WR | 3 548 zł |
Obiektyw Fujifilm Fujinon XF 16mm f/1.4 R WR | 4 599 zł |
Fujinon XF 16mm f/1.4 « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartości 10 | 3 999 zł |