Об'єктив Fujifilm 18mm f/1.4 XF R LM WR Fujinon (16673794)
Fujifilm 18mm f/1.4 XF R LM WR Fujinon |
|
Світлий фікс-об'єктив, заточений під спільне використання з бездзеркальними камерами системи Fujifilm X. У зв'язці з ними забезпечується зйомка на еквівалентному значенні фокусної відстані 27 мм.Максимальне значення світлосили при цьому становить f/1.4, що сприятливим чином впливає на отримання вираженого ефекту розмиття фону. Fujifilm 18mm f/1.4 XF R LM WR Fujinon отримав 9-пелюсткову конструкцію діафрагми, оптична схема об'єктива налічує 15 елементів в 9 групах (включаючи три асферичні лінзи і одне скло з наднизькою дисперсією).
Фокус-група всередині корпусу фікс-об'єктива приводиться в рух тихим лінійним мотором системи автофокусування. Модель оснащується кільцем зміни діафрагми з автоматичним положенням захисту від випадкового зсуву. На різкість об'єктив наводиться з дистанції від 20 см.на передній оправі Фікса розміщується різьблення під світлофільтри калібру 62 мм. враховуючи високу світлосилу f/1.4, об'єктив вийшов досить легким і компактним (370 г при розмірах корпусу в довжину 76 мм).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm 18mm f/1.4 XF R LM WR Fujinon
Усі ціни 8 →Fujifilm XF18mmF14 R LM WR 16673794 czarny | 4 810 zł |
FujiFilm Fujinon XF 18 mm f/1.4 R LM WR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 369 zł |
Obiektyw Fujinon XF 18mm f/1,4 R LM WR - Raty , Darmowa dostawa | 4 369 zł |
Obiektyw FUJIFILM XF 18mm f/1.4 R LM WR | Bezpłatny transport | 4 495 zł |
Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 18 mm f/1.4 R LM WR | 4 340 zł |