Об'єктив Fujifilm 23mm f/1.4 XF R Fujinon
Fujifilm 23mm f/1.4 XF R Fujinon |
|
Аналог 35-міліметрового фікс-об'єктива для кропнутої гвардії бездзеркальних камер Fujifilm X (в перерахунку на еквівалент повного кадру). Модель підкуповує високою світлосилою f / 1.4 і наявністю в конструкції окремого кільця діафрагмування — в розгорнутому маркуванні таке позначається символом R. помірно ширококутний об'єктив від Fuji різкий з відкритого отвору діафрагми і дозволяє знімати буквально в будь-яких умовах.
В оптичній схемі моделі застосовується 11 елементів в 8 групах. Також в "підкапотному просторі" Fujifilm XF 23mm f/1.4 R прихистився швидкий і точний привод системи автоматичного наведення на різкість з реакцією наведення на ціль від 0.04 сек. Мінімальна дистанція фокусування для фікс-об'єктива заявлена від 28 см. Корпус моделі має базову пило - і вологозахист, разом з тим фікс зберігає працездатність при температурі зовнішнього повітря до -10 °С. Діаметр відповідних для об'єктива світлофільтрів становить 62 мм. при вазі близько 300 г Розміри ширококутника рівні 72х63 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm 23mm f/1.4 XF R Fujinon
Усі ціни 9 →Obiektyw FUJIFILM XF 23mm f/1.4 R LM WR PD | 3 960 zł |
Obiektyw FUJIFILM XF 23mm f/1.4 R LM WR PD | 3 960 zł |
FujiFilm Fujinon XF 23 mm f/1.4 R LM WR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 299 zł |
Obiektyw FUJIFILM XF 23mm f/1.4 R LM WR PD F XF23MMF1.4 R LM WR PD | 4 199 zł |
Fujifilm Fujifilm XF23mm F1,4 R LM WR Black 16746527 | 4 370 zł |
Fujifilm XF 23mm f/1.4 R: Версатильність та Якість
Fujifilm XF 23mm f/1.4 R є універсальним фікс-об'єктивом, що підходить для широкого спектру фотографічних сценаріїв, від пейзажів до портретів. Цей об'єктив забезпечує відмінну деталізацію, швидке автофокусування та м'яке боке, роблячи його ідеальним вибором для стріт-фотографії та інших видів зйомки.
Зручність управління та Міцна конструкція
Міцний металевий корпус з базовим рівнем вологозахисту укомплектований двома кільцями для фокусування і діафрагмування. Кільце фокусування має зручну функцію швидкого перемикання між режимами наведення на різкість, а вбудована шкала глибини різкості спрощує роботу фотографа.
Висока Світлосила та Якість Зображення
Визначна світлосила f/1.4 робить цей об'єктив ідеальним для зйомки в умовах низького освітлення та забезпечує глибину та виразність зображення. Хоча на відкритих діафрагмах можуть проявлятися хроматичні аберації, вони легко усуваються при невеликому прикритті діафрагми, зберігаючи при цьому високу різкість та деталізацію.
Висновок
Fujifilm XF 23mm f/1.4 R демонструє високу продуктивність та універсальність, роблячи його бажаним доповненням до будь-якого набору об'єктивів фотографа. Завдяки своїй високій світлосилі, зручності управління та високій якості зображення, цей об'єктив заслужено займає своє місце серед кращих рішень для бездзеркальних камер Fujifilm.