Спальний мішок Fjord Nansen Svalbard 150 Hydro XL
Фото 8 |
Fjord Nansen Svalbard 150 Hydro XL легкийпух 207x84 см, t 7 °C225x85 см, t 6 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Svalbard 150 Hydro XL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór puchowy Fjord Nansen SVALBARD 150UL XL right - ONE SIZE | 750 zł |
Śpiwór puchowy Fjord Nansen Svalbard 150 UL Hydro XL Prawy | 799 zł |
Модификації Fjord Nansen Svalbard 150 Hydro XL
Ціни на Fjord Nansen Svalbard 150 Hydro XL |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Svalbard 150 Hydro XL | від 750 zł | 3 пропозиції | ||
Fjord Nansen Svalbard 200 Hydro XL | від 750 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →