Корм для собак Farmina Spirulina Puppy Mini Lamb 2 kg
Farmina Spirulina Puppy Mini Lamb 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Spirulina Puppy Mini Lamb 2 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FARMINA ND Dog Puppy SPIRULINA Mini Jagnięcina 2KG | 219 zł |
Farmina N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - sucha karma dla psa - 2 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 139 zł |
FARMINA N&D Spirulina Puppy Mini Lamb & Wolfberry 2 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk z jagnięciną, spiruliną i jagodami Goji.
SKŁADjagn Fera.plПоскаржитись | 119 zł |
FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini 2kg | 144 zł |
FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - sucha karma dla psa - 2 kg | 146 zł |
Серія Farmina Spirulina
від 119 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, картопля, жир, білок оселедця, спіруліна, оселедець, яйця, ягоди, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, спіруліна, суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, білок ягняти, картопля, жир, спіруліна, оселедець, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, спіруліна, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, картопля, жир, спіруліна, яйця, оселедець, білок оселедця, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, спіруліна, суперпреміум
від 269 zł
сухий корм, 7 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, картопля, жир, спіруліна, яйця, оселедець, білок оселедця, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 7 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, білок оселедця, картопля, жир, спіруліна, ягоди, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, білок оселедця, картопля, жир, спіруліна, ягоди, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, білок ягняти 20%, картопля, жир, спіруліна 5%, яйця, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 140 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 128 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум