Витяжка Falmec Grupa Silnikowa NRS 50/800
Falmec Grupa Silnikowa NRS 50/800 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Grupa Silnikowa NRS 50/800
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap FALMEC WKŁAD OKAPU/GRUPA SILNIKOWA 50 NRS PLUS | 5 799 zł |
Okap kuchenny do zabudowy FALMEC Grupa Silnikowa NRS z pilotem - CGIW50.E9 | 5 799 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap FALMEC GRUPA SILNIKOWA NRS 50 **5LATGWARANCJI** jeste | 5 796 zł |
Okap do zabudowy FALMEC GRUPA SILNIKOWA NRS 50 inox | 800 m3/h |5LATGWARAN | 5 792 zł |
Falmec Grupa Silnikowa NRS 50 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22 | 5 729 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →