Літня шина Falken Azenis FK-510 295/40 R20 110Y
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Azenis FK-510 295/40 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Azenis FK-510 295/40 R20 110Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Falken Azenis FK-510 SUV XL MFS - 295/40R20 110Y - opony letnie 327942 | 1 657 zł |
Falken AZENIS FK510 (295/40 R20 110Y) 327942 | 1 162 zł |
Falken AZENIS FK510 ( 295/40 R20 110Y XL SUV BLK ) 327942 | 1 508 zł |
Falken AZENIS FK510 ( 295/40 R20 110Y XL SUV BLK ) | 1 572 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →