Корм для собак Eukanuba Daily Care Working and Endurance 2.5 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Eukanuba Daily Care Working and Endurance 2.5 kg 2.5 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Daily Care Working and Endurance 2.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa EUKANUBA Daily Care Working & Endurance Kurczak 2.5 kgEUKANUBA Daily Care Working & Endurance dla psów pracujących o dużym zapotrzebowaniu na energię i składniki odżywcze, dla utr... щеzymania energii na odpowiednim poziomie i zapewnieniu maksymalnej wydolności. Electro.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Daily Care Working & Endurance Kurczak 2.5 kgEUKANUBA Daily Care Working & Endurance dla psów pracujących o dużym zapotrzebowaniu na energię i składniki odżywcze, dla utr... щеzymania energii na odpowiednim poziomie i zapewnieniu maksymalnej wydolności.... Avans.plПоскаржитись | 40 zł |
Eukanuba EUKANUBA Daily Care Working & Endurance 2,5kg | 44 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Daily Care Working & Endurance Kurczak 2.5 kg T8160EUKANUBA Daily Care Working & Endurance dla psów pracujących o dużym zapotrzebowaniu na energię i składniki odżywcze, dla utr... щеzymania energii na odpowiednim poziomie i zapewnieniu maksymalnej wydolności.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 40 zł |
EUKANUBA Daily Care Working & Endurance 2,5kgEUKANUBA Daily Care Working & Endurance to karma dla psów pracujących o dużym zapotrzebowaniu na energię i składniki odży... щеwcze. Pozwala utrzymać energię na odpowiednim poziomie i zapewnienia maksymalną wydolność psa.Może być stosowana również przy sukach ciężarnych i karmiących. Karma posiada wysoką zawartość białka (30%) i tłuszczu (20%), dzięki czemu wspiera psy aktywne i pracujące zwiększając ich wytrzymałość. Dodatek kwasów Omega-3 i Omega-6 wspomaga węch. Granulki karmy mają specjalny sześciokątny kształt, a całość posiada unikatowy system DentaDefense, co pomaga utrzymać zdrowe i czyste zęby. Sucha karma dla psów pracujących, zawiera świeżego kurczaka, dla budowania silnych i nieotłuszczonyc Fera.plПоскаржитись | 44 zł |
Серія Eukanuba Daily CareПорівняти в таблиці →
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: качка 19%, качина борошно 19%, картопля, горох, картопля 8%, жир, клас: преміум
від 143 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 152 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, індичка, злаки, овочі, яйця, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, борошно із субпродуктів, злаки, мелене сорго, ароматизатори, жир, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, індичка, рис, кукурудза, жир, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, індичка, рис, кукурудза, жир, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, курка, індичка, ячмінь, сорго, пшениця, курка, клас: преміум
Модификації Eukanuba Daily Care Working and Endurance
Ціни на Eukanuba Daily Care Working and Endurance |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Daily Care Working and Endurance 2.5 кг | від 40 zł | 5 пропозицій | ||
Eukanuba Daily Care Working and Endurance 15 кг | від 159 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик