Фарбопульт Einhell TC-SY 400 P (4260005)
Фото 10 |
Einhell TC-SY 400 P |
|
В комплекті змінні сопла діаметром 2 і 2.5 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TC-SY 400 P
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Elektryczny pistolet malarski natryskiwacz TC-SY 400 P 400 W natry | 169 zł |
Pistolet natryskowy EINHELL TC-SY 400 P 4260005 | 170 zł |
EINHELL PISTOLET NATRYSKOWY DO MALOWANIA TC-SY 400 | 182 zł |
Pistolet natryskowy EINHELL TC-SY 400 P 4260005 | 170 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →