Фарбопульт Wagner PowerPainter 90
Фото 9 |
Wagner PowerPainter 90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wagner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wagner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wagner PowerPainter 90
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wagner Power Painter 90 Extra Skid System Natryskowy do Farb Czarny WG-241 | 4 015 zł |
Wagner PP 90 Extra - Airless | 6 426 zł |
Agregat malarski Power Painter 90 Extra Wagner | 4 597 zł |
PowerPainter 90 Extra | 4 549 zł |
WAGNER AGREGAT MALARSKI POWERPAINTER 90 Extra SKID | 5 949 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →