Фарбувальна станція Wagner ControlPro 250 M (2371053)
Відео 13Фото 4 |
Wagner ControlPro 250 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wagner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wagner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wagner ControlPro 250 M
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WAGNER Airless system natryskowy Control Pro 250 M do farb dyspersyjnych/l | 1 819 zł |
Wagner Pro 250 M - Airless | 1 840 zł |
ControlPro 250M | 2 134 zł |
Agregat malarski Wagner Control Pro 250 M Airless | 2 189 zł |
Wagner Agregat Malarski Control Pro 250 M 2371057 | 1 799 zł |
Wagner Airless HEA Control Pro 250M Airless pistolet natryskowy 2 dysze pr | 2 610 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →